Wycena przedsiębiorstw przez biura rachunkowe

Na dzień dzisiejszy żaden dokument nie reguluje zasad wyceny przez przedsiębiorstwa oraz biura rachunkowe firm rozliczających si e na zasadach ogólnych.

 Ustawa o rachunkowości  podaje tylko zasady wyceny aktywów i pasywów, zwracając jedynie uwagę na kapitały własne przedsiębiorstw. Powszechne Krajowe zasady wyceny została opracowana przez Federację  Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w 2011 roku. Zasady wyceny przedsiębiorstw przez biura rachunkowe uzależnione są od ich przeznaczenia. Wycena może być wykorzystywana przy doradztwie dostarcza niezbędne informacje przy podejmowaniu decyzji związanymi z nowymi przedsięwzięciami.  Funkcja argumentacyjna dostarcza informacji o firmie i jej wartości, które mogą być ważnym argumentem podczas negocjacji  handlowych oraz spotkań biznesowych. Przygotowanie przez biura rachunkowe kompleksowych informacji jest niezbędne w sprawnym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Oceń Nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1 Kontakt biuro rachunkowe Krakow   ul. Wrocławska 42/6, 
        30-011 Kraków

3 Kontakt biuro rachunkowe Krakow   +48 664 167 008

3 Kontakt biuro rachunkowe Krakow   +48 664 174 079  
  
2 Kontakt biuro ravhunkowe Krakow    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.